خدمات طراحی گرافیک

ما در مهر گرافیک آماده ارائه کلیه خدمات طراحی گرافیک به کسب و کارهای ایران عزیزمان هستیم. هلدینگ توسعه صنعت مهر با بیش از 30 سال سابقه در حوزه طراحي گرافيك و تبلیغات افتخار همکاری با برندهای بزرگ و مطرح را داشته است. از جمله این شرکت های خصوصی و دولتی میتوان به شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، مجتمع فولاد مبارکه، شرکت‌های پتروشیمی اصفهان و پردیس، پالایشگاه اصفهان، زیر مجموعه‌های شرکت صنایع شیر (پگاه)، چای میعاد و ویکتوریا، انتشارات جنگل و… اشاره نمود. هلدینگ مهر آماده ارائه خدمات طراحی گرافیک زیر به شما عزیزان است.

لوگو و هویت بصری

لوگو، نمادی تصویری است که برای بیان کردن یک عبارت یا القا نمودن یک موضوع استفاده می‌شود.همچنین می‌تواند معرف یک شرکت، محصول، فروشگاه و غیره باشد. از جمله خدمات طراحی گرافیک مهم برای هر شرکت طراحی لوگو است. لوگوها معمولا به در عین سادگی حاوی بیشترین اطلاعات و نشانه‌های تصویری هستند.

اوراق اداری (ست اداری)

سازمان‌ها برای ارسال نامه‌ها یا قراردادهای خود به اوراق اداری نیاز دارند. به مجموعه‌ای از کاغذهایی که در امور اداری شرکت‌ها استفاده میشود، اوراق اداری می‌گویند. اوراق اداری معمولا شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، یادداشت و… می‌باشند. طراحي گرافيك ست اداری لازم است طبق تم سازمان و به صورت یکدست انجام شود.

بروشور و کاتالوگ

کاتالوگ و بروشور در نگاه طراحی گرافیک از هم متمایز است. این در حالی است که عموم افراد این دو محصول را یکسان می‌پندارند. در واقع کاتالوگ‌ها شامل اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با محصولات یا خدمات سازمان‌ها و شرکتها هستند، در حالی که بروشور صرفا به اطلاعات جزئی‌تری می‌پردازد.

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی امکان ایجاد آگاهی از برند شما روی بلیبوردها یا مانیتورهای موجود در خیابان‌ها را به کسب و کارها می‌دهد. بسیاری از افراد بیشتر وقت خود را مشغول پیگیری امور بیرون از منزل هستند. از همین رو قرار گرفتن نام برند مقابل چشم آن‌ها به شناخت هرچه بهتر کسب و کارهای کمک می‌کند. خدمات طراحی گرافیک برای تبلیغات محیطی یکی بهترین مدل‌های تبلیغات است.

صفحه‌آرایی

زمانی که اطلاعات زیادی برای انتقال به مخاطب وجود دارد لازم است با سامان بخشیدن به عناصر اطلاعات و داده ها را خواناتر کرده و فهم آن را تسهیل بخشید. صفحه آرایی به جهت هدایت و راهنمایی بیننده انجام می شود. در صفحه آرایی لازم است عناصر طراحی، حروف چاپی و گرافیک به گونه ای نظم و سامان یابد که مخاطب به راحتی مطلب مورد نظر را متوجه شده و پیدا کند.

تصویر سازی

تصویرسازی در واقع القای مفهومی از طریق طراحی تصاویر همراه با متن است. معمولا در کتاب‌های کودک نمونه‌های فراوانی از تصویرسازی مشاهده می‌شود. اما از این هنر در مجلات، کتابها، پوسترها و … استفاده می‌شود. طراح تصویرساز لازم است بسیار خلاق باشد تا بتواند نمونه‌های کم نظیری مطابق درخواست مشتری طراحی نماید. ما در هلدینگ توسعه صنعت مهر بر خود واجب میدانیم با بهره‌گیری از نیروهای متخصص بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر راهی نوین برای ورود به دنیایی سرشار از خلاقیت است. در هلدینگ توسعه صنعت مهر ما با بهره گیری از طراح‌های خلاق و متخصص آماده‌ایم تا به درخشش برند شما کمک کنیم. ایده پردازی و اجرای یک کاراکتر موجب می‌شود کسب و کار شما هرچه بیش‌تر بدرخشد و امضای شخصی متفاوتی داشته باشد. هر برند نیاز به هویت و شناسایی دارد. شما می‌توانید با طراحی یک کاراکتر برای برند خود، چهره‌ای متفاوت و منحصر‌ به فرد برای برند خود بسازید. هر کاراکتر، هر صورت و هر شخصیتی، با مخاطبان شما ارتباط می‌سازد و احساساتی را در آن‌ها به وجود می‌آورد.

تندیس

تندیس‌ها نمادهایی از افتخار، اراده، پشتکار و دستاوردها هستند که همواره در دوره‌ها و عرصه‌های گوناگون به عنوان نمادهایی ارزش آفرین شناخته شده‌اند. این آثار هنری، یادآور بخشی از تاریخ هستند. بخشی که ما در عرصه‌های گوناگون افتخار آفریده‌ایم یا تحولی ایجاد کرده ایم. افراد و سازمان‌ها همواره به دنبال راهی هستند تا دستاوردها و افتخارات خود را به نمایش بگذارند و در کنار همه‌ی اینها، اهداف بزرگ‌تری برای خود تعیین کنند. در هلدینگ توسعه صنعت مهر، ما با تیمی از هنرمندان و صنعتگران حرفه‌ای آماده طراحی و ساخت تندیس برای شما هستیم.

طراحی اسلوگان

کلمات خارق العاده‌ترین تأثیر را روی افراد می‌گذارند. طراحی اسلوگان راهی برای نفوذ به قلب مخاطبان از طریق کلمات است. اسلوگان‌ها، نه تنها درجهان بازاریابی بلکه در زندگی روزمره‌مان نیز اهمیت بسیاری دارند. خیلی از اوقات یک جمله و یا حتی یک کلمه ساعت‌ها ذهن را به خود مشغول می‌کند. در هلدینگ مهر ما با بهره گیری از متخصصین کپی رایتر حرفه ای و خلاق، آماده طراحی سلوگان برای شما هستیم. فراموش نکنید که با کلماتی کوتاه و موشکافانه می توانید مسیری جدید برای موفقیت کسب و کار خود به ارمغان آورید.